گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ شفافیت درآمد وکلا؛ گام اساسی در ارتقای نظام قضائی

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در دوازدهم خرداد موضوع اهمیت شفافیت درآمد وکلا و ساماندهی فرآیند کارشناسی را بررسی کند.

1399/03/12
|
10:09

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در دوازدهم خرداد موضوع اهمیت شفافیت درآمد وکلا و ساماندهی فرآیند کارشناسی را بررسی کند.

دکتر آیت الله پرویزی فرد(عضو هیات مدیره کانون وکلا و استادیار دانشگاه) ومریم حشمتی(وکیل پایه1دادگستری وعضو کانون مشاوران مرکز وکلای قوه قضاییه در شهرتهران189) از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی