گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ برگزاری یا تعویق کنکور؟

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در ششم مرداد با حضور کارشناسان موضوع برگزاری کنکور در شرایط کرونا را بررسی کند.

1399/05/06
|
12:43
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در ششم مرداد با حضور کارشناسان موضوع برگزاری کنکور در شرایط کرونا را بررسی کند.

دکتر سید مجید حسینی(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران)، دکتر احمد نادری(نماینده مجلس تهران)، مهرداد ویس کرمی(نماینده مجلس لرستان)، دکتر محمدرضا محبوب فر(عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا و عضو انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایران) و داوود محمدی(نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی