گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ خوب و بد طرح محدودیت شبکه‌های اجتماعی

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در دهم شهریور با حضور کارشناسان موضوع طرح محدودیت شبکه‌های اجتماعی را بررسی کند.

1399/06/10
|
09:49
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در دهم شهریور با حضور کارشناسان موضوع طرح محدودیت شبکه‌های اجتماعی را بررسی کند.

شماری از نمایندگان مجلس طرح «ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» را تسلیم هیات رئیسه مجلس کردند که بر جایگزینی پیام‌رسان‌های «تولید داخلی» با پیام‌رسان‌های اجتماعی خارجی تاکید دارد.این طرح که ضمن اصلاح به امضای 40 نماینده مجلس رسیده است، حاوی احکام مجازات نقدی و حبس علیه کسانی است که بدون مجوز اقدام به ارائه پیام‌رسان اجتماعی می‌کنند یا به تکثیر و توزیع وی‌پی‌ان و فیلترشکن مبادرت می‌ورزند.بر این اساس مجازات هر دو گروه به حبس یا جزای نقدی درجه شش است.

دکتر حسین نوری خواه(پژوهشگر فضای مجازی. مدرس دانشگاه)، دکتر سیدحسن موسوی چلک(رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران)، جعفر قادری(نماینده مجلس یازدهم و امضا کننده طرح محدودیت پیامرسان‌ها) و فاطمه محمد بیگی(نماینده مجلس یازدهم و امضا کننده طرح محدودیت پیامرسان‌ها) از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده و تصویری تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی