گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ واکاوی عدم سیاست‌گذاری برای بانوان کارگر

گفتگوی اجتماعی بیست و پنجم مهر با حضور کارشناسان و با بررسی موضوع نبودن سیاست گذاری برای بانوان کارگرتقدیم مخاطبان می شود.

1400/07/25
|
09:54
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، بیست و پنجم مهر با حضور کارشناسان و با بررسی موضوع نبودن سیاست گذاری برای بانوان کارگرتقدیم مخاطبان می شود.

فرشاد اسماعیلی(کارشناس روابط کار و حقوقدان)،سیده طاهره شریفی پی چایی( رییس روابط کار شرکت ایران خودرو دیزل و نایب ریس کمیته بانوان کانون شوراههای استان تهران) و معصومه جوادی(مسوول کمیته بانوان استان تهران و عضو هیئت مدیره شورای کار) امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده و تصویری تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی