گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

در گفت و گوی فرهنگی دنبال كنید؛ بررسی وضعیت فرهنگی، کمی و کیفی خوابگاههای دانشجوئی

گفت و گوی فرهنگی رادیو گفت و گو که جدیدترین موضوعات حوزه فرهنگ را به چالش می‌کشد، نوزدهم آبان با حضور کارشناسان به واکاوی وضعیت فرهنگی، کمی و کیفی خوابگاههای دانشجوئی می‌پردازد.

1397/08/19
|
15:30

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه، این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان گفت و گوی فرهنگی تقدیم مخاطبان می‌نماید.

معصومه اسماعیل‌نژاد تهیه کننده گفت و گوی فرهنگی گفت: یکی از مهم ترین اهداف این برنامه آن است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد.

وی در ادامه یادآور شد: برنامه گفت و گوی فرهنگی نوزدهم آبان با حضور کارشناسان به واکاوی وضعیت فرهنگی، کمی و کیفی خوابگاههای دانشجوئی می‌پردازد.

تهیه کننده رادیو گفت و گو خاطرنشان کرد: گفت و گوی حضوری با مهندس علی محمدی فیض آبادی رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر افسانه صادقی رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر زهرا جعفری رئیس بخش اجتماعی و کارشناس مسئول بخش سیاستگذاری خوابگاه های دانشجویی و ارتباط تلفنی با دکتر داوود محمدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بخش های این برنامه است.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.


دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی