گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

در رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ پوشش ایرانی اسلامی؛ موانع و راهبردها

برنامه گفتگوی فرهنگی یازدهم تیر با حضور کارشناسان به بررسی موانع و راهبردهای پوشش ایرانی اسلامی می پردازد.

1399/04/11
|
09:43

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، حجاب از ارزنده‌ترین نمادهای فرهنگی، اجتماعی در تمدن ایرانی- اسلامی است که پیشینه آن به قبل از ورود اسلام برمی‌گردد و در فرهنگ اسلامی به اوج تعالی و منتهای ارزش و اعتبار خود می‌رسد، در مقابل، بدحجابی به عنوان انحراف از هنجارهای اجتماعی، بر حسب زمان و مکان و علل به وجود آورنده آن، اشکال و صور مختلفی به خود می‌گیرد.

پوشش زنان در ایران امری فرهنگی، مذهبی است که لازم است که مراکز تربیتی در کشور ما برای گسترش هرچه بیشتر حجاب اسلامی، علاوه بر تأکید بر نوع پوشش، بر محور عفت نیز تأکید کنند.

برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفت و گوکه با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه و در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ تقدیم مخاطبان این شبکه رادیویی می شود، یازدهم تیر با حضور کارشناسان به بررسی موانع و راهبردهای پوشش ایرانی اسلامی می پردازد.

اسدالله سلیمانی(مدیر عامل انجمن عفاف و حجاب) و مهدی محمودی(رییس انجمن مد و لباس کشور) مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفتگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی