گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ گفتمان پوشش ایرانی اسلامی

برنامه گفتگوی فرهنگی، سیزدهم اسفند ماه با حضور کارشناسان به بررسی " گفتمان پوشش ایرانی اسلامی" می‌پردازد.

1399/12/13
|
10:30
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو؛ برنامه گفتگوی فرهنگی با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه تقدیم مخاطبان می‌شود.

در برنامه گفتگوی فرهنگی سیزدهم اسفند ماه به بررسی موضوع " گفتمان پوشش ایرانی اسلامی" پرداخته می‌شود.

امروزه غرب با تکیه بر رسانه‌های فراگیر و صنعتِ فرهنگ، دنیا را به سوی همسان سازی پیش می‌برد که یکی از تجلی‌های آن، پوشش مردم است. در جامعه امروزی از یک سو جهانی شدن و گسترش فرهنگ مصرفی و فرهنگ عامه پسند به دلیل ورود فرهنگ بیگانه، از سوی دیگر ورود زنان به عرصه‌های عمومی ، مسئله پوشش را مسئله‌ای غامض و مجادله برانگیز می‌کند. پوشش زنان در ایران همزمان امری فرهنگی، مذهبی، ایدئولوژیکی و گفتمانی است.

امین مفتاحی( استاد دانشگاه و دبیر انجمن تولیدکنندگان صنعت نساجی) و دکتر فاطمه کاتب( رییس دانشکده هنر دانشگاه الزهراء) مهمانان برنامه گفتگوی فرهنگی امشب هستند.

گفتگوی فرهنگی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه‌های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی