گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو با مشاركت فرهنگسرای رسانه برگزار می كند؛ تبیین عملکرد پلتفرم‌های فضای مجازی در ایران

رادیو گفت‌وگو با مشارکت فرهنگسرای رسانه ویژه برنامه «عصرانه مطبوعات» را با هدف بررسی کارنامه مطبوعات، چالش‌ها و ظرفیت‌های آن برگزار می‌کند.

1400/12/11
|
08:18
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، سلسله نشست‌های «عصرانه مطبوعات» از سوی فرهنگسرای رسانه با مشارکت رادیو گفت‌وگو برگزار می‌شود. این مجموعه جلسات که از دیرباز در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شده است، در جدیدترین عنوان خود با نگاهی متفاوت به کارنامه چند دهه ای مطبوعات در ایران، ظرفیت‌ها و چالش‌های پیشروی اهالی مطبوعات و رسانه را مورد بررسی قرار داده است.

جدیدترین قسمت از نشست‌های «عصرانه مطبوعات» با موضوع «تبیین عملکرد پلتفرم‌های فضای مجازی در ایران و چالش‌های فرهنگی و رسانه ای» روز چهارشنبه 11 اسفندماه از ساعت 17:30 در فرهنگسرای رسانه به صورت زنده روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌رود.

علیرضا داودی کارشناس ارشد رسانه و علوم شناختی، سیدعلیرضا آل داود کارشناس و پژوهشگر مسائل رسانه و محمد رحمانی نماینده یکی از پلتفرم‌های داخلی مهمان این برنامه خواهند بود و درباره ظرفیت‌ها و چالش‌های فضای مجازی در ایران صحبت می‌کنند.

ویژه برنامه «عصرانه مطبوعات» به تهیه‌کنندگی سیده فاطمه شعار و با اجرای مصطفی صادقی از فرهنگسرای رسانه روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌رود.علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از طریق این شبکه رادیویی از موج رادیو FM ردیف 103.5 MHz بشنوند.

علاقه‌مندان می‌توانند شبکه رادیویی گفت‌وگو را روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز دریافت کنند و یا جهت دسترسی به پخش زنده و آرشیو برنامه‌ها از طریق سایت این شبکه به نشانی www.radiogoftogoo.ir و سایت ایران صدا به نشانی http://radio.iranseda.ir اقدام کنند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی