گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ واکاوی پیامدهای سیاسی و اجتماعی طرح استانی شدن انتخابات

گفت و گوی سیاسی رادیو گفت و گو پانزدهم اردیبهشت با موضوع پیامدهای سیاسی و اجتماعی طرح استانی شدن انتخابات و تاثیرات آن بر مشارکت سیاسی و پویایی مردم سالاری دینی تقدیم مخاطبان می شود.

1398/02/15
|
15:46
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30روی آنتن می‌رود، گفت: این برنامه پانزدهم اردیبهشت با موضوع پیامدهای سیاسی و اجتماعی طرح استانی شدن انتخابات و تاثیرات آن بر مشارکت سیاسی و پویایی مردم سالاری دینی تقدیم مخاطبان می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، سیدابوالفضل موسوی بیدکی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ارتباط تلفنی با محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و غلامرضا کاتبعضو هیئت رئیسه مجلس مهمانان این برنامه هستند که به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع برنامه خواهند پرداخت.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی