گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ گام سوم کاهش تعهدات به معنای خروج ایران از برجام است؟

گفت و گوی سیاسی، شانزدهم شهریور به بررسی و تحلیل ورود ایران به مرحله سوم کاهش تعهدات برجامی می پردازد.

1398/06/16
|
12:50
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه گفت: گفت و گوی سیاسی، شانزدهم شهریور به بررسی و تحلیل ورود ایران به مرحله سوم کاهش تعهدات برجامی می پردازد.

دکتر مهدی رحمانی(عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی)، دکتر محسن جلیلوند(عضو هیئت علمی حقوق سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی)، دکتر یاسر برخورداری(استاد دانشگاه و کارشناس مسائل بین الملل) و دکتر هادی اعلمی(استاد دانشگاه و کارشناس روابط بین الملل)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی