صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

برنامه گفتگوی سیاسی، چهاردهم آبان به بررسی موضوع اقدامات برجامی ایران و اهداف تهران از اجرای گام به گام کاهش تعهدات برجامی می پردازد.

به گزارش رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، چهاردهم آبان به بررسی موضوع اقدامات برجامی ایران و اهداف تهران از اجرای گام به گام کاهش تعهدات برجامی می پردازد.

دکترابوالفضل ظهره وند(از دیپلماتهای با سابقه کشور)، دکتر یاسربرخورداری(کارشناس مسایل بین الملل) و جلال برزگر(کارشناس مسایل بین الملل) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

دلایل ایران از کاهش گام به گام تعهدات برجامی، برداشتن گام چهارم در زمینه کاهش تعهدات برجامی تا چه اندازه می‌تواند 1+5 و سایر کشورها را نسبت به همکاری و تعاملات با ایران ترغیب کند؟، در صورت ادامه بدعهدی اروپایی ها آیا احتمال خروج ایران از برجام وجود دارد؟ و در این صورت دو طرف با چه پیامدهایی رو به رو خواهند شد؟ از محورهای برنامه هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

مرتبط با این خبر