گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ استیضاح به برکناری ترامپ منجر خواهد شد؟

برنامه گفتگوی سیاسی، بیست و هفتم آبان به تحلیل علل و عوامل عزم دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا می پردازد.

1398/08/27
|
11:18

به گزارش رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، بیست و هفتم آبان به تحلیل علل و عوامل عزم دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا می پردازد.

دکترقاسم علیدوستی(عضو هیئت علمی دانشگاه دفاع ملی)، دکترمجتبی رضا خواه(استاد بین الملل دانشگاه تربیت مدرس)، دکتر فواد ایزدی(استاد بین الملل دانشگاه تهران) و رامین مهمانپرست(سخنگوی سابق وزارت خارجه) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

اهداف پشت پرده استیضاح دموکرات ها از ترامپ چیست؟، احتمال محاکمه و محکومیت ترامپ را چگونه ارزیابی می کنید؟، اگر امکان دست یابی به نتیجه استیضاح که برکناری ترامپ است ضعیف باشد، چه دلایل دیگری برای پیگیری استیضاح ترامپ وجود دارد؟ از محورهای این برنامه هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی