صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

برنامه گفتگوی سیاسی، بیست و چهارم دی به بررسی و تحلیل ماهیت و ابعاد جنگ رسانه‌ای نظام سلطه ضد جمهوری اسلامی ایران می پردازد.

به گزارش رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، بیست و چهارم دی به بررسی و تحلیل ماهیت و ابعاد جنگ رسانه‌ای نظام سلطه ضد جمهوری اسلامی ایران می پردازد.

دکتر مسعود بصیری(رییس سازمان بسیج رسانه کشور)، دکتر فرشاد شهید زاده(عضو هیئت علمی دانشگاه و دبیر همایش سواد رسانه) و دکتر محمدصادق افراسیابی(استاد دانشگاه و کارشناس فضای مجازی)از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

مرتبط با این خبر

  • عربستان توانایی جنگ رسانه‌ای خودش را از دست داده است

  • B.B.C رسانه‌ای برای افزایش سلطه بر کشورها است

  • مطرح کردن موضوعات غیرواقعی در فضای هیجانی از ترفندهای شبکه BBC است

  • جنگ رسانه‌ای به دنبال سیاه‌نمایی کوچک‌ترین ضعف‌هاست