گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

یك منتخب مجلس یازدهم : نباید شائبه استفاده از رانت در مجلس یازدهم وجود داشته باشد

یک منتخب مجلس یازدهم ، گفت: اعضای مجلس یازدهم ، نباید خودشان را ببینند، بلکه باید به مردم و مشکلات آنها توجه کنند و جناحی و باندی عمل نکنند.

1399/03/08
|
11:33

موسی غضنفر آبادی، در مصاحبه تلفنی با برنامه« گفت وگوی سیاسی» که با موضوع «مجلس در طراز انقلاب اسلامی» به صورت زنده از آنتن رادیو گفت وگو‌، پخش می شد ، اظهار کرد : مقام معظم رهبری در پیامی که خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم صادر کردند، مانند امام خمینی«ره» بر راس امور بودن مجلس شورای اسلامی و اهمیت استفاده از ظرفیت های مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

وی با اشاره به وظایفی که در قانون اساسی برای مجلس شورای اسلامی تعیین شده است، تصریح کرد: مهم آن است که مجلس بتواند از اختیارات خود برای حل مشکلات جامعه و مردم با تصویب قوانین مناسب و نظارت بر اجرای دقیق آن‌ها استفاده کند .

غضنفرآبادی با بیان اینکه مردم در انتخابات بر اساس انتظارات و توقعات خود نمایندگان موردنظرشان را برای حضور در مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند، تاکید کرد: نمایندگان مجلس نباید خودشان را ببینند بلکه باید مردم و مشکلات آن‌ها را مورد توجه قرار دهند و به صورت جناحی و باندی عمل نکنند.

وی با بیان اینکه مجلس با تعامل و همکاری با سازمان‌ها و نهادهای اجرایی باید در راستای حل واقعی مشکلات حرکت کند، ادامه داد: مجلس باید در راستای حفظ حقوق مردم گام بردارد، جلوی رانت‌ها را بگیرد و نباید شائبه استفاده از رانت در مجلس یازدهم وجود داشته باشد .

این نماینده منتخب مجلس یازدهم همچنین بر اهمیت ساده زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری از سوی نمایندگان تاکید کرد و گفت: مجلس نباید با مردم فاصله و مرز بندی داشته باشد.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی