گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ خشمی که از زیر زانوی پلیس سفید پوست آمریکایی زبانه کشید

برنامه گفتگوی سیاسی، هفدهم خرداد به بررسی و تحلیل مرگ جورج فلوید زیر فشار زانوی افسر پلیس مینیاپلیس و خشم مردم آمریکا می پردازد.

1399/03/17
|
11:52

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، هفدهم خرداد به بررسی و تحلیل مرگ جورج فلوید زیر فشار زانوی افسر پلیس مینیاپلیس و خشم مردم آمریکا می پردازد.

دکترحمیدرضاغلامزاده(استاد دانشگاه و کارشناس مسایل امریکا)، دکترزهراتوحیدیان(استاد دانشگاه و کارشناس مسایل حقوق بشر)، دکتر مهدی خانعلی زاده(کارشناس مسایل امریکا) و مجتبی قاسم زاده(خبرنگار صدا و سیما در لندن) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی