گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

منافقین از جیب "مثلث شوم" ارتزاق می شوند

کارشناس مسائل سیاسی اظهارکرد: مثلث عربی، غربی و عبری پشتوانه مالی منافقین است و از آن بعنوان ابزاری برای پیشبرد خواسته‌های خود علیه ایران استفاده می کند.

1399/04/08
|
08:40

حسن قاضی زاده، در مصاحبه با برنامه «گفتگوی سیاسی» که با موضوع «بررسی و تحلیل خط منافقین از دیروز تا امروز »از آنتن رادیو گفت و گو پخش می شد، با اشاره به بخشی از جنایت های منافقین علیه ملت ایران در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت : در دهه 60 هجری شمسی ،غربی ها به دنبال این بودند که با سقوط جمهوری اسلامی ایران ، سازمان مجاهدین خلق را بر روی کار بیاورند ولی بعد از گذشت چندین سال به این نتیجه رسیدند که سقوط جمهوری اسلامی ایران منتفی است و نمی توانند خواسته خود را در این زمینه به پیش ببرند .

وی با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان همچنان از اعضای این سازمان به عنوان کسانی که با فرهنگ ایران آشنا هستند و به زبان فارسی مسلط هستند برای پیشبرد خواسته‌های خود علیه ایران به عنوان ابزار استفاده می کنند، اظهار کرد: مثلث عبری ، عربی و غربی پشتوانه مالی این سازمان هستند و نمایندگان آنها در نشست های اعضای این سازمان حضور پیدا کرده و سخنرانی می کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه حامیان غربی این سازمان نیز می دانند که این سازمان در بین مردم ایران جایگاهی ندارد از توان نظامی و تشکیلاتی لازم نیز برخوردار نیست، خاطر نشان کرد: آنها همچنان از اعضای این سازمان به عنوان مترسکی که خیلی ترساننده نیست، استفاده می کنند البته این سخن به آن معنا نیست که در برابر دشمنان هوشیاری و دقت لازم نداشته باشیم .

وی با بیان اینکه اخراج اعضای این سازمان از عراق و تبعید آنها به آلبانی نباید ما را در مورد تلاش های این سازمان علیه ایران ،دچار غفلت کند و این سازمان را یک سازمان تمام شده بدانیم ، اظهار کرد: تبعید اعضای این سازمان به آلبانی یک انتخاب دقیق و حساب شده از آمریکا بود چرا که اعضای منافقین به خاطر حمایت هایشان از جنایت های صدام در بین مردم عراق از جایگاهی برخوردار نبودند و از طرف دیگر آمریکا تصمیم گرفت که آنها را به کشوری بفرستد که در عرصه بین المللی چندان فعال و مورد توجه نیست .

این استاد دانشگاه با بیان اینکه دولت آلبانی برای پذیرش منافقین پول قابل توجهی از آمریکا دریافت کرد گفت : در سال‌های اخیر تمرکز فعالیت اعضای این سازمان در حوزه فرهنگی و فضای مجازی است.

قاضی زاده با بیان اینکه اگر سازمان مجاهدین خلق تا چند سال پیش تمرکزش بر انجام فعالیت های تروریستی بود ، اکنون مسیرش را عوض کرده‌ و بیشتر در فضای مجازی مشغول به فعالیت است ، تصریح کرد : باید به افکار عمومی نسبت به ماهیت و جنایتهای این سازمان آگاهی بدهیم.

وی افزود : در سال های اخیر در این زمینه به جز ساخت چند فیلم سینمایی ، اقدام قابل توجه دیگری انجام نشده است.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی