گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ ابعاد نفوذ سیاسی_امنیتی و راهکارهای مقابله با آن

برنامه گفتگوی سیاسی، هفدهم تیر موضوع ابعاد نفوذ سیاسی_امنیتی و راهکارهای شناسایی و مقابله با آن را مورد بررسی قرار می دهد.

1399/04/17
|
10:06

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، هفدهم تیر موضوع ابعاد نفوذ سیاسی_امنیتی و راهکارهای شناسایی و مقابله با آن را مورد بررسی قرار می دهد. نفوذ دارای خواص و ویژگی ها و راهبردها و تکنیک‌های خود است؛ وقتی ملتی دوره هجوم را از سر بگذراند دشمن به فکر نفوذ در آن می افتد،در واقع نفوذ عموما پدیده دوران ثبات است و بیانگر قدرتمند شدن یک جامعه در برابر هجوم است.

در مقابل نفوذ باید با روشنگری و بصیرت بخشی بر اساس محکمات و اصول اقدام کرد، افراد را باحق سنجید نه حق را با افراد، از نام ها نترسید و تاریخ ما را متوقف نکند، باید تاریخ ساز شد و تسلیم اقتضائات نشد.

دکتر ناصر فخاری(رییس پژوهشکده دولت اسلامی و عضو هییت علمی دانشگاه امام حسین"ع")، دکتر ایرج فرخنده پور(عضو هییت علمی دانشگاه امام صادق"ع") و دکتر محمدحسن زورق(کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی