صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

استاندار آذربایجان غربی خبر داد: عدالت محوری در استان آذربایجان غربی در دستور کار استانداری

معتمدیان درباره موضوعات محوری در آذربایجان غربی گفت: یکی از موضوعاتی که در استان مورد توجه قرار گرفته است، موضوع عدالت محوری و ایجاد توان و تعادل در سطح استان و در مناطق مختلف آن جهت ایجاد زیرساخت ها و امکانات است.

1401/01/21
|
12:05
|

برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت‌وگو در خصوص فعالیت های استانداری استان آذربایجان غربی با دکتر محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

محمدصادق معتمدیان با بیان اینکه از ماه های اولیه تشکیل دولت فعالیت خود را در استان آذربایجان غربی آغاز کرده ایم، گفت: یکی از موضوعاتی که در استان مورد توجه قرار گرفته است، موضوع عدالت محوری و ایجاد توان و تعادل در سطح استان و در مناطق مختلف آن جهت ایجاد زیرساخت ها و امکانات است.

وی از راه اندازی سفرهای شهرستانی در استان خبر داد و بیان کرد: در مرحله نخست مسائل و مشکلات شهرستان ها توسط فرمانداران شهرستان احصاء می شود.مرحله دوم تیم مدیریتی ارشد استان در شهرستان حضور پیدا می کنند و از نزدیک و از طریق بازدیدهای میدانی و حضور سرزده در بخش های مختلف، مسائل و مشکلات مردم را جمع بندی می کنند.

استاندار آذربایجان غربی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو درباره مرحله سوم اظهار کرد: مشکلات موجود، توسط مدیران ارشد استانی با محوریت معاونین اقتصادی و عمرانی استانداری مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

وی افزود: در نهایت استاندار و شورای برنامه ریزی و توسعه استان در شهرستان ها حاضر می شوند تا علاوه بر بازدیدهای میدانی و حضور در پروژه های نیمه تمام، شورای برنامه ریزی استان را در شهرستان با حضور نمایندگان و مسئولین شهرستانی برگزار می شود تا مصوباتی را برای پیشرفت ارائه دهیم.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو