صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مدیركل تبلیغات اسلامی تهران خبر داد: رفع مشکلات محلی مردم با اجرای طرح «شبکه امامت»

حجت الاسلام زهرایی از طرح‌های جدید سازمان تبلیغات اسلامی برای برقراری ارتباط جدی تر با مخاطبان خبرداد و گفت: در طرح «شبکه امامت» مبلغان و روحانیون باید در کنار مردم قرار بگیرند و به همراه خود مردم مسائل محله را حل کنند.

1401/04/01
|
11:19
|

حجت الاسلام محمدجواد زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت سالروز صدور فرمان امام راحل (ره) بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 با برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت وگو مصاحبه تلفنی کرد.

حجت الاسلام زهرایی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با هدف تصدیق و عرضه اندیشه اسلام ناب به جامعه‌ی انقلابی ایران شکل گرفت و به تعبیر مقام معظم رهبری نه تنها از ضرورت وجود آن کاسته نشده بلکه ضریب بیشتری هم خورده است.

وی افزود: مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی طی چهل سال گذشته با رویکرد مردمی سازی حوزه فرهنگ و تبلیغ، فعالیت‌های زیادی در موضوع هیئات، موسسات خانه‌های قرآنی، کانون‌های تخصصی فرهنگی و تبلیغی و تولیدات مختلف رسانه‌ای انجام داده و با توجه به شرایط امروز جهان و ایران رویکردهای تحولی را به ویژه در دوره مدیریتی جدید ایجاد کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: امروز سازمان تبلیغات اسلامی رسانه را یک بعد اساسی در حوزه تبلیغ و مسائل فرهنگی می‌داند و به همین منظور زمینه‌های زیادی را برای تولیدات رسانه‌ای ایجاد کرده است.

حجت الاسلام زهرایی از طرح‌های جدید سازمان تبلیغات اسلامی برای برقراری ارتباط جدی تر با مخاطبان خبرداد و گفت: یکی از این طرح‌ها، طرح «شبکه امامت» است که در حال اجرا می‌باشد. در این طرح، شبکه امامت (مبلغان و روحانیون) باید در کنار مردم قرار بگیرد و به همراه خود مردم مسائل محله را حل کند.

این مقام مسئول اظهارکرد: رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی این است که فضای تبلیغی و فرهنگی را مردمی کند و با استفاده از ظرفیت‌های مردمی حوزه‌های فرهنگی و تبلیغی را ارتقا ببخشد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو