صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

معاونت اجتماعی ترافیك پلیس راهور ناجا اعلام كرد: ممنوعیت ورود خودرو و موتورسیکلت به مسیر راهپیمایی

سرهنگ جهانی گفت: ورود خودرو و موتورسیکلت به مسیر راهپیمایی 22 بهمن از نظر قانونی ممنوع است.

1397/11/21
|
13:45
|

برنامه "صبح و گفتگو" پیرامون محدودیت های ترافیکی در راهپیمایی 22 بهمن و در ارتباط تلفنی با سرهنگ عین الله جهانی معاونت اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

سرهنگ جهانی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی هر سال با هماهنگی سازمان های مختلف طرح ترافیکی ویژه ای را برای روز 22 بهمن طراحی و اجرا می کند امسال نیز اقداماتی انجام شده است.

وی افزود: هم اکنون محورها و محدودیت های ترافیکی تهران و سراسر کشور در روز 22 بهمن ماه در سایت rahvar120.ir بارگذاری شده و قابل بازدید است.

معاونت اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه ورود خودرو و موتورسیکلت به مسیر راهپیمایی از نظر قانونی ممنوع است، تأکید کرد: افرادی که برای حضور در راهپیمایی از خودروی شخصی و یا موتورسیکلت استفاده می کنند باید وسیله نقلیه خود را در مکان مناسب و خیابان های خلوت پارک کنند و خود را به مبدا حرکت برسانند.

سرهنگ جهانی در پایان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای پارک خودروها و وسایل نقلیه در روز 22 بهمن اظهار داشت: مراکز و پارکینگ هایی در بسیاری از شهرها و استان های کشور مشخص شده که مردم استفاده کنند. در صورت تکمیل ظرفیت طبیعی است که مردم خودروها را باید در کنار معابر پارک کنند به گونه ای که سدّ معبر ایجاد نشود.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو