صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

سرپرست معاونت رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت: 3هزار پرونده تخلف قیمت تشکیل شد

احمدی با اشاره به انجام 42 هزار بازرسی در سه روز اول اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون حدود سه هزار پرونده تخلف در این حوزه تشکیل شده است.

1398/08/29
|
12:30
|

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع تشدید کنترل و نظارت بر قیمتها در شرایط اصلاح نرخ سوخت در ارتباط تلفنی با جواد احمدی سرپرست معاونت بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از شبکه رادیویی گفت و گو پخش شد.

احمدی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان کرد: مسئولان در همه سطوح پس از اصلاح قیمت بنزین، اظهارنظرهایی کردند اما نقطه مشترک در همه اظهارنظرها این بود که اصلاح قیمت بنزین نباید تاثیر غیرمنطقی بر قیمت سایر کالاها و خدمات داشته باشد و این کار باعث سوء استفاده سودجویان نشود.

وی افزود: همکاران ما باید در شرایط اصلاح قیمت بنزین نظارت و بازرسی های خود را تشدید کنند که البته این اتفاق از روز جمعه 24 آبان ماه در همه استان ها آغاز شده و کارگروه تنظیم بازار در سطح ملی هر روز تشکیل جلسه می دهد و قیمت کالاها و خدمات مورد نیاز مردم نیز دائماً رصد می شود.

سرپرست معاونت بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: شرایط تشدید نظارت و بازرسی ها فعلاً ادامه دارد و ما به مردم اطمینان می دهیم که هیچ افزایش غیرمنطقی قیمتها را نخواهیم پذیرفت.

این مقام مسئول متذکر شد: مردم می توانند از طریق آدرس 124.ir و یا تلفن 124 موارد تخلف را گزارش کنند ضمن اینکه همه ادارت صنعت، معدن و تجارت استان ها نیز آماده دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی هستند.

احمدی با اشاره به انجام 42 هزار بازرسی در سه روز اول اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت به رادیو گفت و گو گفت: تاکنون حدود سه هزار پرونده تخلف در این حوزه تشکیل شده است.

سرپرست معاونت بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت تأکید کرد: طبق ابلاغیه های کارگروه ستاد تنظیم بازار نباید هیچ گونه افزایش قیمتی در واحدهای تولیدی ایجاد شود تا اینکه شرایط به حالت عادی بازگردد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو