صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رئیس مجتمع گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران گفت: اگر کسی بابت هر کیلو مرغ یک ریال بیشتر از 12 هزار و 900 تومان از مردم دریافت کند تخلف است.

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع کنترل و نظارت تعزیرات بر بازار و در ارتباط تلفنی با حسین ایزدی رئیس مجتمع گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

ایزدی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار داشت: مأموریت اصلی سازمان تعزیرات، رسیدگی به پرونده های تخلفات است اما هم اکنون گشت های مشترک تعزیرات برای انجام ماموریت استثنایی در کنار نهادهای بازرسی و ناظر بر بازار در همان محل احراز تخلف حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه گشت های مشترک تعزیراتی آثار اصلاح قیمت بنزین را رصد و پایش می کنند افزود: تخلفاتی در برخی برخی صنوف شکل گرفته که ما بیشترین تمرکز خود را بر این قسمت معطوف کردیم و برخی کالاها و صنوف به خوبی مدیریت شده اند.

رئیس مجتمع گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران خاطرنشان کرد: سازمان تعزیرات جلسه ای با سازمان تاکسیرانی و سازمان صمت تشکیل داد و خروجی آن هم برگزاری گشت های مشترک با حضور تاکسیرانی بود که روز گذشته اولین گشت ها با حضور سازمان تاکسیرانی در بخشی از تهران اجرا شد.

این مقام مسئول متذکر شد: اگر متولیان حمل و نقل عمومی وظایف خود را به درستی انجام دهند ما هم در کنارشان هستیم و در تلاشیم رفتارهای خودسرانه را در چارچوب نظم خاص به شکل ساماندهی در قالب آژانس ها و تاکسی ها کنترل کنیم.

ایزدی تأکید کرد: همه مسئولانی که خدمت در چارچوب نظام را پذیرفته و بابت آن حقوق می گیرند در قبال مشکلات مردم مسئولند. کار اصلی تعزیرات، رسیدگی به تخلفات و صدور و اجرای حکم است اما الان مانند بازرسان وارد میدان شدیم و رسیدگی می کنیم.

رئیس مجتمع گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران گفت: طبق ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی کشور، مدیریت حمل و نقل درون شهری بر عهده شهرداری است و اتحادیه های صنفی هم باید با هماهنگی شهرداری عمل کنند.

ایزدی از پایش خوب قیمت مرغ توسط گشت تعزیرات در میدان بهمن خبرداد و گفت: کشتارگاه ها و عمده فروشان مرغ کاملا ساماندهی شده اند و اگر کسی بابت هر کیلو مرغ یک ریال بیشتر از 12 هزار و 900 تومان از مردم دریافت کند تخلف است و مردم درصورت مشاهده موارد به شماره 124 و 135 گزارش کنند.

مرتبط با این خبر

  • امواج مثبت بورس زودگذر است

  • امریکا حتی اعتصاب بازاریان تهران را اقدامی تروریستی می داند

  • 19 میلیارددلار صادرات غیرنفتی از محل عرضه ارز به پتروشیمی ها

  • ایده بازار و فن بازار؛ اقدام عملی شرکت آب و فاضلاب برای اتصال دانشگاه به صنعت است

  • شرکت "شایان فناوران آمیتیس" نمونه بارز شرکت های دانش بنیانی است که مورد حمایت مسئولین قرار گرفته است

  • خیانت به جیب بیت المال/ تخریب میوه های سردخانه ای در دپوی شب عید

  • دو هزار میلیارد دلار ،گردش مالی غذای حلال در دنیا است

  • نیروی انسانی کارآمد برای صنعت کفش تولید نمی شود

  • آزاد شدن قیمت کالاها ، به نفع مصرف کننده است

  • اصلاح نرخ ارز به صورت یک شبه امکان پذیر نیست