صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مدیركل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران: خدمات رسانی به محرومان اولویت مراکز درمانی دولتی است

هاشمی با بیان اینکه اولویت مراکز درمانی دولتی خدمات رسانی به محرومان جامعه است گفت: فلسفه اصلی بیمه حمایت از بیماران در بیماری های سخت با هزینه های کمرشکن است

1398/09/23
|
12:34

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع پذیرش بیمه شدگان رایگان در بیمارستان های دولتی در ارتباط تلفنی با دکتر محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

هاشمی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور ما ناگزیر به مدیریت منابع هستیم و مهم تر اینکه خط قرمز ما محرومان هستند از این رو حتی الامکان باید شرایط را برای ارائه خدمات بهتر به محرومان جامعه فراهم کنیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: افرادی که توانایی مالی برای مراجعه به بخش خصوصی را دارند می توانند هزینه 90 ماه بیمه را بپردازند تا با تغییر دفترچه به 44 هزار مرکز قرارداد ما در بخش خصوصی مراجعه و از خدمات این بخش استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اولویت مراکز دولتی خدمات رسانی به محرومان جامعه است گفت: فلسفه اصلی بیمه حمایت از بیماران در بیماری های سخت با هزینه های کمرشکن است لذا شاید عده ای چتر گسترده حمایتی بیمه را متوجه نشوند و ناراضی باشند اما اگر فردی خدایی ناکرده دچار بیماری سختی شود حتما متوجه چتر گسترده حمایتی بیمه خواهد شد.

هاشمی از سیاستگذاری های قبلی در این خصوص انتقاد کرد و گفت: در گام اول، محرومان باید از خدمات دولتی استفاده کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو