صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

فرمانده سپاه انصار الحسین همدان: هیئت امنای مساجد همدان به رزمایش کمک مومنانه پیوستند

سردار مجیدی گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان که کار را به مساجد واگذار کردیم هیئت امنا ورود جدی به کمک مومنانه و رزمایش همدلی کردند.

1399/02/16
|
10:21

برنامه "صبح و گفتگو" ویژه رزمایش همدلی و مواسات مومنانه و در ارتباط تلفنی با سردار مجیدی فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

سردار مجیدی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان کرد: ما بلافاصله پس از شیوع کرونا در کشور هر 48 ساعت جلسه ای را با حضور استاندار همدان و دیگر مسئولان برگزار کردیم و تصمیمات خوبی در موضوعات مختلف درمانی، اقتصادی و فرهنگی استان اتخاذ شد.

فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان با اشاره به کلاس بندی و آموزش به 14 هزار نفر از برادران مجموعه سپاه و بسیج برای کمک به فرآیند غربالگری و ضدعفونی معابر و آماده سازی نقاهتگاه ها گفت: سه نقاهتگاه در همدان توسط سپاه راه اندازی شد.

وی با اشاره به تهیه 500 جهیزیه با ارزش حدود چهار میلیارد تومان توسط سپاه انصارالحسین یادآور شد: مردم همدان برای کمک به افراد کم بضاعت پای کار آمدند و البته قبل از آغاز این رزمایش نیز 28 هزار و 830 بسته معیشتی و 120 هزار بسته بهداشتی کامل بین افراد کم بضاعت استان همدان توزیع شد.

سردار مجیدی ادامه داد: به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه، قرارگاهی در استان همدان با ریاست نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان ایجاد شد و بسیج سازندگی نیز به عنوان دبیر این قرارگاه انجام وظیفه کرد و در ادامه برای استفاده از ظرفیت مردمی، این قرارگاه در تمام شهرستان های همدان برپا شد.

فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان در مصاحبه با رادیو گفت وگو، از تهیه و توزیع 21 هزار بسته معیشتی توسط مجموعه سپاه خیرین بین نیازمندان استان سخن گفت و افزود: شهرداری، آستان قدس رضوی، کمیته امداد خمینی (ره) و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز در همین راستا مبالغ بسیار خوبی برای کمک مومنانه اختصاص دادند.

سردار مجیدی در پایان این "مجله صبحگاهی" در رادیو گفت وگو، یادآور شد: آورده دستگاه ها و خیرین در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه حدود 10 میلیارد تومان بود و از ابتدای ماه مبارک رمضان نیز که کار را به مساجد واگذار کردیم هیئت امنا ورود جدی به این موضوع کردند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو