صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

فرمانده قرارگاه مركزی راهیان نور بسیج خبر داد: برگزاری برنامه‌های راهیان نور به صورت مجازی در دوران شیوع کرونا

سردار سلیمانی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا اردوهای راهیان نور و برنامه‌های مرتبط با این حوزه به صورت مجازی اجرا می‌شود.

1399/05/15
|
11:05
|

سردار یعقوب سلیمانی در برنامه "صبح و گفتگو" رادیو گفت‌وگو اظهار داشت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا برنامه‌ریزی برای توسعه فعالیت‌های مجازی در حوزه اردوهای راهیان نور و برنامه‌های مرتبط با این حوزه طراحی و اجرا شد.

وی افزود: شیوع کرونا اگرچه اردوهای راهیان نور را تحت تاثیر قرار داد اما مجموعه خادمین شهدا که جمعیت آنها حدود 200 هزار نفر است بلافاصله به میدان آمدند و اقدام به برنامه ریزی در حوزه راهیان نور و بیماری کرونا کردند.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج و رئیس ستاد مردمی بازسازی واقعه غدیرخم افزود: تعداد 22 هزار نفر از خادمین شهدا در قالب گروه‌های جهادی اقدام به فعالیت در حوزه بیماری کرونا کردند.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: همچنین با تلاش و همت خادمان شهدا 12 هزار محصول رسانه‌ای، عکس نوشته، مستند و فیلم در حوزه راهیان نور منتشر شد تا در شرایط شیوع بیماری کرونا جوانان از مزیت‌های اردوهای راهیان نور استفاده کنند.

وی عنوان کرد: همچنین جشنواره‌ای برای خادمین سلامت برگزار شد که تاکنون 70 هزار اثر در بخش‌های مختلف به این جشنواره ارسال شده که پس از ارزیابی آثار نتایج آن اعلام خواهد شد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو