صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مقدم در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو: معاینه فنی رایگان مختص تاکسی‌هاست

مدیرعامل ستاد معاینه فنی ستاد خودروهای تهران گفت: مراجعه اول کلیه تاکسی‌های شهر تهران به پنج مرکز معاینه فنی منتخب شهرداری تهران از آبان ماه امسال به صورت رایگان خواهد بود.

1400/01/18
|
09:54
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، مهندس حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی ستاد خودروهای تهران با برنامه «صبح و گفتگو» درمورد رایگان شدن معاینه فنی خودرو مصاحبه تلفنی کرد.

مقدم با تأکید بر اینکه معاینه فنی رایگان خودرو مختص رانندگان تاکسی است گفت: حسب دستور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و توافق با سازمان تاکسیرانی، از آبان ماه امسال مراجعه اول کلیه تاکسی‌های شهر تهران به پنج مرکز معاینه فنی منتخب شهرداری تهران به صورت رایگان خواهد بود.

وی افزود: این اقدام در راستای حمایت از رانندگان شریف تاکسی در این دوران کرونایی و شرایط بد اقتصادی و نیز در راستای کاهش آلودگی هوای شهر تهران در مراکز منتخب و به صورت روزانه انجام خواهد شد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی ستاد خودروهای تهران از برنامه ریزی برای معاینه فنی اتوبوس‌های شرکت واحد سخن گفت و عنوان کرد: برنامه ریزی‌هایی برای اعطای تسهیلاتی به رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد انجام شده است.

مقدم با بیان اینکه افزایش کیفیت خدمات در مراکز معاینه فنی در سال جاری در اولویت قرار گرفته گفت: دقت در ارائه خدمات مراکز معاینه فنی و پیدا کردن اشکالات بیشتر از خودروها شاید برای عده‌ای ناخوشایند باشد اما ما فراتر از دستورالعملها اقدامی نمی‌کنیم و همه اقدامات بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور به مراکز معاینه فنی است.

وی با اشاره به سامانه نوبت بدهی آنلاین برای مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: این سامانه مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و شهروندان می‌توانند با وقت قبلی به این مراکز مراجعه کنند و سامانه دیگری هم وجود دارد که وضعیت هر مرکز را از نظر شلوغی و خلوتی نشان می‌دهد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی ستاد خودروهای تهران عنوان کرد: مراکز معاینه فنی از ساعت 7 صبح تا 16:30 بعد از ظهر فعالیت می‌کنند اما برخی مراکز به دلیل افزایش مراجعات، می‌توانند فعالیت خود را تا دو ساعت بیشتر هم ادامه دهند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو