صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

سیدآقایی در رادیو گفت و گو: رشته دانشگاهی فرزندان، ضامن خوشبختی آنها نیست

مدرس آموزش خانواده معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: خوشبختی فرزندان را در قبولی رشته‌های خاص نبینید؛ بلکه اگر فرزندان در کنار تحصیل در رشته‌های مورد علاقه خود، مهارت‌های زندگی را بیاموزند موفق خواهد شد.

1400/07/21
|
12:51
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر سیدمهدی سیدآقایی مدرس آموزش خانواده معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با برنامه «صبح و گفتگو» مصاحبه تلفنی کرد.

وی در مورد نتایج کنکور گفت: برخی خانواده‌ها سرنوشت و خوشبختی فرزندان خود را به قبولی در یک رشته خاص گره زده‌اند؛ در حالی که این مورد تضمین کننده خوشبختی نیست.

سیدآقایی خطاب به پدران و مادران اظهار کرد: خوشبختی فرزندان را در قبولی رشته‌های خاص نبینید؛ بلکه اگر فرزندان در کنار تحصیل در رشته‌های مورد علاقه خود، مهارت‌های زندگی را بیاموزند فارغ از میزان تحصیلات و شغلی که در آینده دارند موفق خواهند شد.

مدرس آموزش خانواده معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در رادیو گفت و گو از ضرورت نیاز فرزندان به اعتماد به نفس سخن گفت و تصریح کرد: اگر اعتماد به نفس را در فرزندان افزایش دهیم با هر شرایطی می‌توانند اوج بگیرند چرا که موجب قدرت و همت آنها می‌شود و مهارت نه گفتن را به آنها آموزش می‌دهد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو