صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

نوجوانان باید با واژه «استکبارستیزی» آشنا شوند

دبیر هفته بسیج دانش آموزی در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو با اشاره به روز استکبار ستیزی، لزوم آشنایی نوجوانان با معنا و مفهوم اسکتبار ستیزی را متذکر شد.

1400/08/08
|
11:02
|

احسان آگاه منافی در مصاحبه با برنامه «صبح وگفتگو» اظهار کرد: در گام دوم انقلاب 40 بار از نام جوان و نوجوان استفاده شده و تلاش داریم محور برنامه یزی ها برای سبک زندگی نوجوان ایرانی، بر مبنای تهدیدات و فرصت ها باشد.

وی همچنین به روز استکبار ستیزی اشاره کرد و افزود: شهدای دانش آموز راه حل رسیدن به این الگوها می باشند و برنامه های پیش رو برای دانش آموزان بر اساس برنامه ای کشوری می باشد.

آگاه منافی با اعلام اینکه هر 400 نفری که در زمان جنگ از جزیره هرمز توانِ ایستادگی در برابر دشمن را داشتند، در جنگ شرکت کردند و این جزیره 38 خانواده و 10 شهید دانش آموز دارد، ادامه داد: تقدیر از خانواده شهدا، رونمایی از کتاب شهدای جزیره هرمز و به تصویر کشیدن دانش آموز شاخص این جزیره از برنامه های ماست.

این شهید سیزده ساله در بخشی از وصیت نامه خود می گوید در روز خاکسپاری من پرچم امریکا را به آتش بکشید تا همه بدانند من تابع ولایت فقیه و ضد امریکا هستم.

وی به پویش هشتگ.نوجوان. پلاس اشاره کرد و افزود: دانش آموزان می توانند با نگاهی به سبک زندگی نوجوان ایرانی در قالب استند آپ، مجری گری، نماهنگ، گویندگی، دوبله و فیلم کوتاه آثاری برای ما تولید و ارسال کنند.

آگاه منافی ادامه داد: پویش بدون تاریکی نیز ناظر بر مبارزه با استکبار ستیزی است و از نوجوانان سوال پرسیده می شود که کدام کشور و چرا نخبگان ما را به شهادت می رساند تا نوجوانان ما با مفهوم استکبار ستیزی آشنا شوند.

مدیر فضای مجازی بسیج دانش آموزی به رادیو گفت‌وگو گفت: همچنین تلاش داریم 7 برنامه تولیدی را در دست ساخت داشته باشیم تا بسیج دانش آموزی را برای عموم دانش آموزان معرفی نماییم و از سلیقه آنان با خبر شویم.

این تولیدات در فضای مجازی شکل خواهد گرفت. همچنین در پیام رسان شاد کانال رسمی بسیج دانش آموزی را به راه انداختیم و خوشحال می شویم نظرات و انتقادات معلمان و دانش آموزان را دریافت کنیم.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو