صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی عنوان كرد: رکود 80 درصدی در بازار لوازم خانگی/گرانی داریم و گران فروشی نداریم

پازوکی خبر از رکود 80 درصدی در این بازار خبر داد و بیان کرد: مردم توان خرید ندارند. در این شرایط آنقدر که مردم به سمت تعمیر کردن کالاهایشان می روند به سمت کالای نو نمی روند.

1400/09/07
|
13:26
|

برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت‌وگو با موضوع وضعیت بازار با مهندس اکبر پازوکی، ریاست اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

اکبر پازوکی به وضعیت بازار در بخش لوازم خانگی اشاره کرد و گفت: در بازار لوازم خانگی قیمت ها تغییری نکرده است و گرانی نداریم ولی منوال «گرانی داریم و گران فروشی نداریم» وجود دارد.

وی افزود: با شرایط خاصی که الان کشور دارد خود شرکت های لوازم خانگی نیز در حال مدیریت هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو خبر از رکود 80 درصدی در این بازار خبر داد و بیان کرد: مردم توان خرید ندارند. در این شرایط آنقدر که مردم به سمت تعمیر کردن کالاهایشان می روند به سمت کالای نو نمی روند.

پازوکی در ادامه گفت:ما مسکن سازی نداشته ایم پس عملا بخشی از فروش لوازم خانگی خوابیده است. از طرفی به علت گرانی مواد اولیه هم در داخل کشور و هم خارج از کشور و حتی هزینه بالای حمل و نقل که الان وجود دارد این رکود ایجاد شده است.

وی با اظهار به اینکه اداره دارایی به اصناف دارد فشار وارد می کند، گفت: در دو سال گذشته با شیوع کرونا، دولت به جای اینکه به کسبه در همه صنوف کمک کند، مالیات دریافت می کند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو