صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

كارشناس ارشد بورس و بازار سرمایه: پول‌های خارج شده از بورس به سمت بازار مسکن می‌رود

جبل عاملی گفت: ته مانده پول هایی که در بورس وجود دارد، به سمت مسکن و ارز دیجیتال می رود که همین امر موجب می‌شود دوباره قیمت در بازار مسکن افزایش پیدا کند.

1400/11/06
|
12:57
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر محمد جبل عاملی، کارشناس ارشد بورس و بازار سرمایه با برنامه «صبح و گفتگو» در مورد مقصد پول های خارج شده از بورس مصاحبه تلفنی کرد.

وی گفت: زمانی که سودهای اجباری در بورس اتفاق می افتاد، باید منتظر این روزها می بودیم، چراکه همزمان برای تبلیغ آن، آموزش خوبی داده نشد.

این کارشناس ارشد بورس و بازار سرمایه افزود: ته مانده پول هایی که در بورس وجود دارد، به سمت مسکن و ارز دیجیتال می رود که همین امر موجب می‌شود دوباره قیمت در بازار مسکن افزایش پیدا کند.

جبل عاملی در رادیو گفت و گو ضمن تاکید بر اقدامات لازم برای بازگرداندن اعتماد مردم به بورس خاطرنشان کرد: باید همان سیاست های پیشین را به کار گرفت تا اعتماد به مردم بازگردد و مردم دوباره پول های خود را به بورس بیاورند.

وی همچنین با بیان اینکه پول های خارج شده از بورس بیشتر به بازار مسکن رفته است تشریح کرد: مردم قبلا از بازار طلا و دلار ضرر دیدند، لذا در حال حاضر مسکن تنها گزینه آنها برای سرمایه گذاری است.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو