رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

روی موج رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ رادیو گفت و گو به سرای سالمندان کهریزک می رود

برنامه چشم و چراغ که کاری از رادیو گفت و گو با هدف تکریم بازنشستگان و سالمندان است، دهم مرداد به سرای سالمندان کهریزک می رود.

1397/05/10
|
08:48

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف تکریم بازنشستگان و سالمندان برنامه‌ای جدید را با عنوان چشم و چراغ روی آنتن می برد.

معصومه اسماعیل نژاد که تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد، در خصوص ویژگی برنامه چشم و چراغ گفت: هدف از تولید این برنامه بیان درد و دل ها و سخنان بازنشستگان و سالمندان، استفاده از تجربیات آنها، بیان مشکلات و دغدغه های این قشر و کمک به مرتفع نمودن این مشکلات با بهره گیری از راهکارهای ممکن است.

وی در ادامه با بیان اینکه چشم و چراغ با هدف تکریم سالمندان به سرای سالمندان کهریزک می‌رود، گفت: قصد داریم تا در برنامه دهم مرداد با حضور در این مکان، پای صحبت های سالمندان عزیز حاضر در این مرکز بنشینیم و از نزدیک در جریان روند گذران عمر آنها در این سرا قرار گیریم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه سالمندان مخاطبان اصلی این برنامه هستند، از حضور میرمسعود رئوفی سرپرست حرفه آموزی و حمایتی موسسه خیریه کهریزک و علی حدیدی فرد راهنمای گردشگری به عنوان دیگر مهمانان این برنامه یاد کرد.

علاقمندان می‌توانند دهم مرداد ساعت10:00صبح شنونده این برنامه به تهیه‌کنندگی معصومه اسماعیل‌نژاد و گویندگی علی مهنام فر باشند.

سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 پل ارتباطی مخاطبان با این برنامه است.

دسترسی سریع
رویداد