رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

آرش میراسماعیلی: ورود دوشغله ها به ورزش، فرصت مدیریت را از متخصصان گرفته است

قهرمان جودو جهان و آسیا گفت: افراد دو شغله و بازنشسته و سیاسی وارد ورزش شده اند و فرصت مدیریت را برای متخصصین و خاک خورده های ورزش محدود کرده اند.

1397/05/22
|
11:15

برنامه " ورزش بدون ویرایش " رادیو گفت وگو با موضوع قانون منع استفاده از بازنشستگان در ورزش در صورت تایید نهایی شورای نگهبان و در ارتباط تلفنی با آرش میر اسماعیلی قهرمان جودو جهان و آسیا به روی آنتن رفت.

آرش میراسماعیلی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: بعد از انقلاب، مدیریت ورزشی ما وارد دورانی شده که افراد دو شغله و بازنشسته و سیاسی وارد ورزش شده اند که فرصت مدیریت برای متخصصین و خاک خورده های ورزش محدود شده است.

وی افزود: به نظر می رسد قانون منع استفاده از بازنشستگان در ورزش برای وزیر و مجموعه مدیریت ورزش کشور فرصت مناسبی است تا از این قانون برای تخصصی و جوان کردن مدیریت کشور استفاده کنند.

قهرمان جودو جهان و آسیا در ادامه مطلب تاکید کرد: با تمام احترامی که برای بازنشستگان این عرصه قائلم و تاکید دارم که باید از تجربیات این بزرگان در عرصه ورزشی استفاده شود اما باید اجازه دهند که سیستم مدیریت ورزش کشور متخصص و جوان شود.

آرش میراسماعیلی همچنین گفت: مجلس شورای اسلامی این فرصت را در اختیار ما قرار داده و الان فرصت این است که ما هم همچون سایر کشورهای دیگر دنیا سیستم مدیریت ورزشی کشور را جوان و تخصصی کنیم.

وی عنوان کرد: پیشکسوتان هم باید به قانون احترام بگذارند. اگر افرادی هستند که راه دور زدن قانون را پیدا می کنند و کاری می کنند تا صندلی مدیریت خود را حفظ کنند.

قهرمان جودو جهان و آسیا در ادامه برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت و گو اظهار داشت: مدیریت ورزشی ما سالهاست که در فدراسیون ها و مجموعه وزارت ورزش چرخشی است و حتی این اجازه را به متخصص و جوان نمی دهند که فعالیت کند چراکه احتمالا این فدراسیون ها و وزارت ورزش تبلیغات و رانت های گسترده ای دارند و از آن استفاده می کنند.

آرش میراسماعیلی در پایان مطلب تاکید کرد: وقتی قانونی در کشور وضع می شود همه ما باید تبعیت کنیم.

دسترسی سریع
رویداد