رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

یك كارشناس مسائل سیاسی تحلیل كرد؛ چرا رسانه های غربی علیه دولت سوریه جوسازی می کنند؟

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تبلیغات رسانه های غربی مبنی برتصمیم دولت سوریه جهت حمله شیمیایی به شهروندان گفت: هر زمان دولت سوریه در مبارزه با تروریستها به موفقیتی دست می یابد، دول غربی اقدام به جوسازی می کنند.

1397/06/11
|
15:45

علیرضا داوودی در مصاحبه با برنامه« رویداد» رادیو گفت و گو ، با بیان مطلب فوق ادامه داد : این رسانه ها با منتشر کردن اخبار نادرست و انحرافی تلاش می کنند اذهان عمومی را فریب داده و از حقیقت مسائل دور کنند .

به گزارش رادیو گفت وگو وی با بیان این که رسانه های غربی در پوشش مسائل حقوق بشری و انسانی خواسته های دولت های مخالف سوریه را به پیش می برند ،افزود : در همین چارچوب آنها در چند روز اخیر اخباری جهت دار منتشر کرده اند که دولت سوریه میخواهد از سلاح های شیمیایی علیه مردم خود در مناطق خاصی استفاده کند و حتی برای این موضوع تاریخ مشخص کرده اند.

داوودی در بخشی دیگر از صحبت های خود با رادیو گفت وگو تصریح کرد: اروپایی و آمریکایی عادت دارند برای فرار از مشکلات درونی خود ، مفری برای خود با ایجاد مشکل دریک کشور دیگر ایجاد کنند.

این کارشناس حوزه سیاسی و رسانه ادامه داد: رسانه های غربی قصد دارند اذهان عمومی را از مسائل درونی خود دور کنند و به سمت یک بحرانی مصنوعی سوق دهند.

دسترسی سریع
رویداد