رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

معاون سیاسی - اجتماعی استاندار خوزستان : در حال حاضر امنیت کامل در شهر اهواز برقرار است

معاون سیاسی - اجتماعی استاندار خوزستان، اظهار کرد: در حمله تروریستی امروز به رژه نیروهای مسلح در اهواز، 12 نفر به شهادت رسیده اند و بیش از 30 نفر مجروح شده‌اند.

1397/06/31
|
14:58

علی‌حسین حسین‌زاده ، در مصاحبه با برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو ،با بیان اینکه در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز در اولین روز از هفته دفاع مقدس، متاسفانه یک تیم تروریستی به این مراسم حمله کرد ، افزود : در این مراسم، تروریست‌ها از پشت جایگاه اقدام به تیراندازی کور کردند و این منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از شرکت کنندگان در این مراسم شد .

وی با بیان اینکه تیم تروریستی که این جنایت را انجام داده چهار نفر بودند که با اقدام به موقع نیروهای نظامی مستقر در محل ،دو نفر آنها در دم کشته شدند و 2 نفر دیگر مجروح و زخمی شدن ،گفت: در این حادثه تعدادی از نیروهای نظامی، اهالی رسانه و مردمی که در این مراسم شرکت داشتند به شهادت رسیدند و طبق آخرین اخباری که از بیمارستان ها در اختیار ما گذاشته شده است در حال حاضر تعداد شهدا 12 نفر و مجروحین بیش از 30 نفر است .

حسین زاده همچنین با بیان اینکه روند درمان مجروحان این حادثه تروریستی در حال انجام است در بخش دیگری از صحبت های خود با رادیو گفت و گو اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت شهر اهواز و استان خوزستان عادی است و امنیت کامل در این منطقه برقرار است .

دسترسی سریع
رویداد