رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

وزیر سابق دفاع : توانمندی ایجاد باعث ایجاد امنیت داخلی و بازدارندگی برابر توطئه دشمنان شده است

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی وپشتیبانی نیروهای مسلح، با اشاره به دکترین دفاعی جمهوری اسلامی گفت: توانمندی دفاعی باعث ایجاد امنیت در کشور و بازدارندگی در برابر توطئه های دشمنان جهت هجمه به ملت ایران می شود.

1397/07/01
|
12:24

سردار حسین دهقان، در مصاحبه با برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو، در ابتدای صحبت های خود با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز و تسلیت به مردم ایران به خاطر به شهادت رسیدن و مجروح شدن تعدادی از هموطنان در پی این حمله تروریستی خاطرنشان کرد: نیروهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران در خدمت تامین امنیت ملی کشور و ایجاد ثبات و امنیت در سطح منطقه هستند.

سردار دهقان با بیان اینکه منطقه ما حدود چند سال گذشته، دستخوش ناامنی های جدی بوده که بخش عمده آن به خاطر حضور و دخالت نیروهای فرامنطقه‌ای در امور منطقه خاورمیانه بوده است، ادامه داد: در حال حاضر آنها می خواهند امنیت و منافع خود را با هزینه های کشور پولدار منطقه تامین کنند.

وزیر پیشین دفاع در بخش دیگری از صحبت‌های خود با این برنامه در رادیو گفت وگو با اشاره به دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با توجه به این دکترین در حال حاضر توانمندی دفاعی ایران در سطحی است که باعث ایجاد امنیت در کشور و بازدارندگی در برابر توطئه های دشمنان جهت هجمه به ملت ایران شود ‌.

سردار دهقان همچنین به ظرفیت های فنی، انسانی و صنعتی نیروهای مسلح کشور اشاره کرد و گفت: این پتانسیل ها و توانمندی ها پشتوانه امنیت ملی کشور هستند و جمهوری اسلامی ایران با توجه به دکترین دفاعی خود برای گسترش توانمندی های دفاعی خود بدون توجه به اینکه دیگران چه می گویند و چه می خواهند حرکت می کند.


دسترسی سریع
رویداد