رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نزسا: برد عملیاتی نیروی زمینی بالای 200 کیلومتر است +صوت

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نزسا با بیان اینکه عملیاتی نیروی زمینی بالای 200 کیلومتر است، گفت: پیشرفت‌های نیروهای مسلح ایران، باعث غافلگیری دشمنان شده است.

1397/10/03
|
14:01

سردار حمید سرخیلی، در مصاحبه با برنامه« رویداد» رادیو گفت و گو‌، با اشاره به توانمندی دفاعی ایران و پیشرفت های کشور در این زمینه اظهار کرد: اراده مردم ایران برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور باعث شده که با اعتقاد در راستای پیشرفت کشور تلاش کنند و این موضوع شامل نیروهای مسلح نیز است .

وی با بیان اینکه ما در مقابل استقلال کشورمان مسئول هستیم و تمام تلاشمان این است که کسی این استقلال را زیر سوال نبرد، خاطرنشان کرد: ما امروز با توجه به توانمندی داخلی مان توانسته ایم توان هجومی نیروهای مسلح را افزایش دهیم و به موفقیت های خوبی در این زمینه دست پیدا کنیم .

سرخیلی ادامه داد : گرچه راهبرد کشورمان دفاعی است اما ما باید خود را جهت پاسخگویی به فشارهای دشمنان آماده کنیم و تاکتیک و تکنیک مان در همین راستا است.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نزسا با بیان اینکه ما نمی توانیم در لاک دفاعی باشیم، گرچه راهبرد کشورمان دفاعی است، افزود : نیروی زمینی باید همواره خود را آماده نگه دارد و در حال حاضر خوشبختانه قدم به قدم به پیشرفت‌های خوبی برای کسب آمادگی هر چه بیشتر دست پیدا کرده است چنانکه بسیاری از دشمنان از این پیشرفت ها غافلگیر شده اند.

دسترسی سریع
رویداد