صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفان اظهار کرد: در حوزه‌های سخت افزاری و نرم افزاری باید به حدی از استحکام درونی برسیم که دشمن نتفذی برای تهدید کردن پیدا نکند.

قاسم حبیب زاده در مصاحبه با برنامه" رویداد "رادیو گفت وگو ، با اشاره به دیدار امروز بسیجیان با مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: هر ساله به مناسبت هفته بسیج، بسیجیان از سراسر کشور دیداری با مقام معظم رهبری دارند و ایشان در دیدار امروز با بسیجیان از حضور با شکوه مردم در صحنه برای خاموش کردن شعله آشوب‌ها و اغتشاشات در کشور تشکر و قدردانی کردند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در این دیدار خاطرنشان کردند که دستگاه‌های امنیتی در این حوزه به وظیفه خود عمل کرده‌اند ولی این ملتبود که با حضور خود در صحنه کار را تمام کرد و دشمنان را ناامید کرد، چنانکه تیر خلاص به توطئه دشمنان زده شد.

این مقام مسئول در سازمان بسیج مستضعفان خاطرنشان کرد: در این دیدار مقام معظم رهبری اظهاراتی نیز در مورد دستاوردها و همچنین وظایف بسیج بیان کردند و تاکید داشتند که بسیج ساز و کاری است که تهدیدات علیه ملت ایران را تبدیل به فرصت می‌کند. ایشان همچنین به موضوع هم افزایی بین اقشار مختلف بسیج اشاره کردند و بر اهمیت آمادگی بسیج برای حضور در عرصه‌های مورد نیاز کشور تاکید کردند.

حبیب زاده با بیان اینکه یکی از وظایف بسیج ایجاد روشنگری در جامعه است، گفت: ما در این سال‌ها تلاش کردیم که در مردم نسبت به ظرفیت‌های موجود در جامعه و همچنین توطئه‌هایی که دشمنان علیه کشور انجام می‌دهند آگاهی بخشی کنیم. ما در کنار اینکه تحولات را رصد می‌کنیم باید نسبت به آینده نیز از آگاهی لازم برخوردار باشیم و با آمادگی در صحنه حضور داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن در طول 40 سال گذشته تهدیدات مختلفی را علیه ملت ایران اعمال کرده ولی به خاطر ایستادگی و مقاومت ملت این تهدیدات به نتیجه نرسیده است، افزود: البته ما نباید به این پیروزی‌ها مغرور شویم و باید نسبت به تحولات آینده از هوشیاری لازم برخوردار باشیم.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به توطئه‌های دشمن در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ادامه داد: ما باید در داخل کشور در حوزه‌های سخت افزاری و نرم افزاری از استحکام درونی لازم برخوردار باشیم تا دشمن محفظی برای تهدید پیدا نکند.

مرتبط با این خبر

  • مرور اهداف و برنامه های بسیج کشاورزی در گفتگوی علمی

  • دانشگاه‌های کار آفرین با مؤلفه‌های آینده‌نگری در تولید علم

  • 10 هزار دانش آموز تهرانی در مراسم 13 آبان شرکت می کنند

  • هر دغدغه مند در جامعه، یک بسیجی است +صوت

  • تفکر بسیج بازوی گفتمان انقلاب اسلامی در جهان است

  • ساخت مسکن توسط بسیج سازندگی برای مددجویان بهزیستی +صوت

  • دانشگاه بهترین محیط برای کادرسازی و تربیت مدیران بسیجی است

  • تشکیل بسیج به معنای مسئولیت مردم در انقلاب اسلامی است

  • رفتار صحیح بسیجی در گرو شناخت صحیح از تحولات جهان است

  • بسیج باید پشتیبانی کننده ی دانشجویان باشد