رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

شمس دولت آبادی: در کنار پیشرفت های نظامی باید ضعف های اقتصادی را جبران کنیم

استاد دانشگاه،با اشاره به توانمندی های ایران در عرصه‌های سیاسی ،نظامی و .. اظهار کرد : طی این سال ها در عرصه‌های سیاسی و نظامی به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده ایم ، باید ضعف‌های اقتصادی را نیز برطرف کنیم.

1398/11/20
|
15:57

شمس دولت آبادی، در مصاحبه با برنامه« رویداد» رادیو گفت و گو، با بیان اینکه در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی در راستای قوی شدن کشور اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است، ادامه داد: به نظر می‌رسد که برای قوی شدن باید در برخی از بخش‌ها تلاش بیشتری کنیم که یکی از این بخش ها حوزه اقتصاد است.

وی با تاکید بر اینکه ما باید از قابلیت های مردمی در بخش اقتصادی بیشتر از قبل استفاده کنیم چنان که اقتصاد کشورمان به سمت اقتصاد مردم پایه حرکت کند، ادامه داد : برای قوی شدن در عرصه جهانی و داخلی، مشارکت مردم در عرصه انتخابات و همچنین راهپیمایی 22 بهمن از اهمیت بسزایی برخوردا هستند .

دولت آبادی همچنین در مورد نقش مجلس آتی در ارتباط با قوی شدن هر چه بیشتر کشور گفت: نمایندگان مجلس با تصویب قوانین مناسب و ساز و کارهای کارآمد می توانند این زمینه را فراهم کنند که از قابلیت ها و توانمندی های مردم در عرصه اقتصاد به نحوه بهتری استفاده شود چنانکه به سمت اقتصادی محکم و پایدار حرکت کنیم.

این استاد دانشگاه ، با بیان اینکه در چارچوب یک اقتصاد محکم، می توانیم قابلیت های اجتماعی و فرهنگی کشور را در چارچوب اقتدار ملی افزایش دهیم ، تصریح کرد : تک تک نمایندگان مجلس باید در امر قانونگذاری و نظارت به نحوی حرکت کنند که سطح معیشت مردم به سطح مطلوبی ارتقا پیدا کند.

دسترسی سریع
رویداد