رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

سخنگوی ستاداجرایی فرمان امام در بخش باسخنگویان خبر داد: اشتغالزایی 188 هزار شغل تا پایان سال

سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی«ره» از ایجاد 188هزار شغل تا پایان سال خبر داد.

1399/04/11
|
15:30

نیکی ملکی در "باسخنگویان" برنامه رویداد اظهار کرد: این ستاد درصدد است که تا پایان سال جاری 188 هزار شغل در کشور ایجاد کند.

حجت نیکی ملکی، در مصاحبه با برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو ، با بیان اینکه به زودی این ستاد تفاهم نامه ای را با وزارت نیرو برای اجرای 500 طرح آبرسانی در چندین نقطه کشور با اعتبار 500 میلیارد ریال به امضا خواهد رساند، گفت : همچنین طی روزهای گذشته 156 طرح عمرانی از سوی این ستاد در استان کهگیلویه و بویراحمد مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این راستا در قالب 19 پروژه آبرسانی مشکل کمبود 60 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد برطرف شد ، گفت : دیگر طرح های مورد افتتاح قرار گرفته اشتغال محور بودند .

سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی با بیان اینکه بنیاد احسان این ستاد در راستای اجرای پویش همدلی و احسان و ارائه چهار میلیون بسته پروتئینی به خانواده های محروم، فاز دوم فعالیت خود در این زمینه را از امروز در استان قم آغاز کرده است در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد : ستاد اجرایی فرمان امام خمینی چند زیر مجموعه دارد که یکی از این زیرمجموعه ها« بنیاد احسان» است که به کارهای خیرخواهانه و انسان دوستانه می‌پردازد، دیگری موسسه «دانش بنیان برکت» است که در راستای توسعه زیست بوم و حوزه استارتاپ ها مشغول به کار است و دیگری« بنیاد برکت» است که در راستای ایجاد اشتغال زایی و رفع محرومیت مشغول به فعالیت است .

نیکی ملکی همچنین به فعالیتهای این ستاد در راستای ایجاد اشتغال در کشور اشاره کرد و افزود : در این ستاد در تلاش هستیم که تا پایان سال 188 هزار شغل در کشور ایجاد کنیم که این اقدامات در راستای اجرای پروژه‌های اشتغال محور انجام می‌شود.

دسترسی سریع
رویداد