رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" مطرح شد؛ ارغنده‌پور: نظارت مستمر بر بازار ادامه دارد

سرپرست روابط عمومی سازمان حمایت با اشاره به آخرین اقدامات این سازمان در راستای رصد و نظارت بر بازار، بررسی قیمتی و دپوی کالاهای مختلف را مستمر و ادامه‌دار توصیف کرد.

1399/04/29
|
08:45
|

مجید ارغنده‌پور در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" رادیو گفت‌وگو در برنامه "رویداد" از فعالیت مستمر نظارتی بر بازار از امروز خبر داد و گفت: تمرکز بر چند کالای خاص شروع شده و روند کار برای استان ها ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: مرغ، تخم مرغ، شکر، گوشت بصورت ویژه مورد رصد و بازرسی ما هستند و تلاش داریم اتفاقات حاکم بر این کالاها را به سمت قیمت متعادل سوق دهیم.

ارغنده‌پور ادامه داد: برخی کالاها هم برای دوران کرونا ضرورت تامین و تولید دارد که مورد رصد ویژه ماست.

وی افزود: در مورد خودرو اقدامی خاص انجام دادیم که در قضیه احتکار و تعداد خودروهایی که شماره گذاری نشده و در پارکینگ ها بودند، صورت گرفت و این روند ادامه خواهد یافت.

ارغنده‌پور همچنین بر لزوم جلوگیری از عرضه خودروهایی که نواقص داشتند، تاکید کرد و گفت: عملیات بازرسی بر عرضه لاستیک هایی که با ارز غیر نیمایی -4200 تومانی- وارد شده بود و نیز بازار فولاد، سیمان و روغن موتور به صورت مستمر ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: سه شنبه همین هفته جلسه ویدئو کنفرانسی با معاونین بازرسی سازمان های صمت استانی داریم تا برای ساماندهی بازار اقدامی هماهنگ صورت گیرد.

دسترسی سریع
رویداد