رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

ناوگان حمل‌ونقل هوایی از مجلس تذکر گرفت

ﺭﺋﯿﺲ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺣﻤﻞ ﻭ ﻧﻘﻞ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻋﻤﺮﺍﻥ ﻣﺠﻠﺲ گفت: طی جلساتی که با فعالان حوزه حمل و نقل هوایی داشتیم، تذکرات جدی نسبت به رعایت پروتکل‌ها دادیم.

1399/12/14
|
10:30
|

عادل نجف زاده، ﺭﺋﯿﺲ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺣﻤﻞ ﻭ ﻧﻘﻞ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﻋﻤﺮﺍﻥ ﻣﺠﻠﺲ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ که در برنامه زنده "رویداد" سخن می‌گفت، مزیت حمل و نقل را در کشور بسیار قدرتمند دانست و اظهار کرد: الزام بر اینست که برای نقش‌دهی بیشتر به لجستیک هوایی، زیر ساخت‌ها را ارتقا دهیم که یکی از این موضوعات، توجه جدی به وضع کروناست.

وی توجه به کرونا را بستری برای ارتقای مزیت حمل و نقل داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: این مسئله به گوش مجلس رسیده است و طی جلساتی که با فعالان حوزه حمل و نقل هوایی داشتیم، تذکرات جدی نسبت به رعایت پروتکل‌ها داده‌ایم.

نجف زاده در ادامه گفت: سازمان هواپیمایی نسبت به تذکر به ایرلاین‌های خاطی، عزم جدی دارد و مردم باید بدانند که مجلس به جد پیگیر قضیه است.

وی خاطرنشان کرد: الزامات لازم برای سازمان هواپیمایی کشور تشریح شده است که اگر رعایت نشود، برخوردهای جدی و قانونی از مسیر مجلس و دولت انجام خواهد شد.

نجف زاده یادآور شد: با توجه به اینکه به عید نوروز نزدیک می‌شویم و مردم عزیز ما راغب به سفر هستند، ضمن رصد زیر ساخت‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از مردم درخواست داریم الزامات را رعایت کنند و حتی الامکان از حجم سفرها بکاهند.

وی ابراز امیدواری کرد هرچه سریع‌تر به مصون‌سازی عمومی دست یابیم که با توجه به تولید واکسن‌های داخلی، به امید خدا برای همگان تا خرداد ماه نهایی می‌شود.

دسترسی سریع
رویداد