رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

سیدعلیرضا آل داوود در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو: پیشگویی فاجعه‌آمیز رسانه‌های معاند درباره انتخاب "طیف خاص"

یک پژوهشگر فضای مجازی با بیان اینکه طیفی در رسانه های معاند، موافق ماندن گروه خاصی در مسند سیاسی است تا برجام ناقص را حفظ و از جنگ جلوگیری کند، خاطرنشان کرد: این پیشگویی ها فاجعه آمیز است.

1400/01/31
|
15:14
|

سیدعلیرضا آل داوود در گفتگو با بخش "ایستگاه1400" در برنامه زنده "رویداد" با اشاره به خبرهایی که دست به پیش‌گویی زده است و رای آوردن یک طیف خاص در انتخابات را منجر به حرکت کشور به سمت جنگ می‌داند، گفت: این‌ها همچنین اعلام می‌دارند اگر یک طیف سیاسی بر سر کار بماند، توافق ناقص بین المللیِ برجام حفظ شده و از جنگ جلوگیری می‌کند.

وی این پیشگویی‌ها را فاجعه آمیز دانست و افزود: این موضوع بسیار مهمی است و مردم باید بدانند با این پیشگویی‌های فاجعه آمیز، فعالیت‌های رسانه‌ای برای تخریب یک طیف نداشته باشند.

آل داوود ایجاد تفرقه و تضاد را از دیگر اقدامات رسانه‌های معاند دانست و تصریح کرد: این‌ها از طریق تزریق تفرقه در حامیان یک طیف سیاسی، کمک می‌کنند تا طیف خودشان تقویت شود.

وی با ذکر مثالی ادامه داد: در چند وقت اخیر شاهد بودیم که نامزدهای مختلفی معرفی شدند و جالب اینجاست که رسانه‌های معاند اعلام داشتند فلان کاندید به جریان انحرافی مرتبط است و یا یک کاندید با جریان تحریف ارتباط دارد.

آل داوود گفت: این رسانه‌ها در میان هواداران نامزد مورد نظر، اختلاف پدید می‌آوردند و مردم و طرفداران باید تلاش کنند انتخاباتی پر شور داشته باشیم.

وی تاکید کرد که انتخابات آینده ایران را خواهد ساخت و نباید درگیر پیشگویی‌های فاجعه آمیزی باشیم که در بستر فضای مجازی اتفاق می‌افتد.

آل داوود ادامه داد: این مسائل با پاره حقیقت گویی روبرو است و مردم نباید درگیر این‌ها شوند و انتخابی خوب در 1400 داشته باشند.

دسترسی سریع
رویداد