ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

با رادیو گفت‌وگو همراه باشید؛ آینده کمیته ملی المپیک و انتخابات پیش روی آن

برنامه ورزش بدون ویرایش، بیست و چهارم اردیبهشت به بررسی موضوع آینده کمیته ملی المپیک و انتخابات پیش روی آن می پردازد.

1401/02/24
|
12:12
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد علاقه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

تهیه‌کننده برنامه ورزش بدون ویرایش توضیح داد: این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف‌های مختلف تقدیم مخاطبان می شود.

برنامه ورزش بدون ویرایش، بیست و چهارم اردیبهشت به بررسی موضوع آینده کمیته ملی المپیک و انتخابات پیش روی آن می پردازد.

مجید کیهانی(عضو هیات اجرایی و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک)، فضل الله باقرزاده(نایب رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون شمشیربازی)، مصطفی هاشمی طبا(رئیس سابق سازمان تربیت بدنی و دبیر اسبق کمیته ملی المپیک)، رضا شجیع(عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگر حوزه مدیریت ورزش)، منوچهر زندی(روزنامه نگار
نایب رئیس افتخاری مادام العمر انجمن ورزشی نویسان جهان) و محمدمهدی فروردین(رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس) از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که برنامه ورزش بدون ویرایش شنبه ها ساعت 16 به مدت 75 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، برنامه کاربردی ایرانصدا و آدرس اینترنتیradiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش