صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

ورزش بدون ویرایش که برنامه‌ای ورزشی از رادیو گفت و گو با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه است، هفدهم شهریور به تحلیل و بررسی عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

این برنامه که با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب نظران و مدیران ورزشی از طیف های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، هفدهم شهریور به تحلیل و بررسی عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا می‌پردازد.

بررسی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی و دیپلماسی ورزشی ایران در این بازی‌ها مهم‌ترین محورهای این برنامه است که با حضور نگار رشیدی و فاطمه غفاری خبرنگاران اعزامی به جاکارتا و مهین فرهادی زاد سرپرست کاروان بررسی می شود.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می توانند ورزش بدون ویرایش را شنبه ها ساعت 16 روی موج اف ام ردیف 103,5 از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.مرتبط با این خبر

  • حضور بیشتر بانوان در میادین ورزشی مستلزم باور آنها است

  • نتایج مسابقات بانوان در بازیهای آسیایی جارکارتا امیدوار کننده بود

  • 93 ورزشکار از تهران به جاکارتا اعزام شده اند

  • باید نسل جدیدی به بسکتبال معرفی کنیم

  • کسب نمره قابل قبول کاروان اعزامی ایران به بازی های اندونزی

  • پیام مسابقات آسیایی جاکارتا، استعدادهای درخشان ورزشی در ایران بود