ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

در برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت و گو بشنوید؛ استعفای خادم و بررسی وضعیت فدراسیون کشتی

ورزش بدون ویرایش که برنامه ای ورزشی از رادیو گفت و گو با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه است، نوزدهم آبان با موضوع استعفای خادم و بررسی وضعیت فدراسیون کشتی پخش می شود.

1397/08/19
|
14:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

حسینی ارجمندی که تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد با بیان اینکه این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، گفت: این برنامه نوزدهم آبان با موضوع استعفای خادم و بررسی وضعیت فدراسیون کشتی با حضور کارشناسان روی آنتن می‌رود.

وی در ادامه اظهار داشت: صدرالدین کاظمی پیشکسوت، مربی و مدرس کشتی، نصرت الله لارودی پیشکسوت، مربی و مدرس کشتی، سعید میرزاشفیع خبرنگار و گزارشگر کشتی و مجید حاتمی تحلیلگر و خبرنگار کشتی مهمانان این برنامه هستند.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می‌توانند ورزش بدون ویرایش را شنبه‌ها ساعت 16 روی موج اف‌ام ردیف 103,5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.
دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش