ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

یك كارشناس كشتی: بی توجهی فدراسیون به کشتی نونهالان، کشتی را دچار بحران کرد

تورج لارودی گفت: رئیس فدراسیون، کشتی نوجوانان و نونهالان را تعطیل کرد که در نتیجه این کار امروز کشتی به این روز افتاده است.

1397/08/20
|
10:30
|

برنامه "ورزش بدون ویرایش" رادیو گفت و گو با موضوع استعفای خادم و بررسی وضعیت فدراسیون کشتی با حضور تورج لارودی مفسر، روزنامه نگار و کارشناس کشتی به روی آنتن رفت.

این کارشناس کشتی در ابتدای مطلب با اشاره به مهمترین چالش های کشتی در آینده بیان کرد: در تغییر و تحولات سال های گذشته بلاتکلیفی حاکم بود اما در حال حاضر کشتی ایران شرایطی دارد که می توان آینده آن را بررسی کرد.

وی در ادامه این مطلب افزود: در حال حاضر رئیس فدراسیون استعفا داده اما تمام برنامه های او همچنان اجرا می شود و هیچ مشکلی در اجرای تقویم فدراسیون نیست.در حقیقت با رفتن رئیس فدراسیون کشتی اما کشتی همچنان موجودیت دارد و همچنان به راحتی می توان برنامه ها را ادامه داد.

لارودی همچنین گفت: باید بررسی شود که آیا در راهبرد مکتوب فدراسیون کشتی زوائدی وجود دارد یا خیر که در صورت وجود آن ها را حذف کنند و بر اساس پایه آن، برنامه های جدیدی را با مشخصات جدید اعلام نمایند.

این کارشناس کشتی در مصاحبه با رادیو گفت و گو خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون، کشتی نوجوانان و نونهالان را تعطیل کرد که در نتیجه این کار امروز کشتی به این روز افتاده است. متاسفانه شش سال کشتی نوجوانان و نونهالان ما تعطیل شد و در نهایت از بین رفت.

لارودی در ادامه مطلب وجود کشتی ساحلی را ضروری دانست و اظهار داشت: کشتی باید به جمیع جهات خود که مورد قبول فدراسیون جهانی است دست یابد. ضمن اینکه رئیس آینده فدراسیون کشتی باید داشته های کشتی کشورمان را بررسی و نقاط ضعف و قوت آن را تقویت کند.

این کارشناس کشتی در برنامه ورزش بدون ویرایش از شبکه رادیویی گفت و گو مطرح کرد: مربی سازی کار آسانی نیست و باید ایراد کار مشخص شود.

لارودی در خاتمه تأکید کرد: مربیان سنتی در باشگاه ها باید حمایت و هدایت شوند اما در رده بالای تیم ملی ورود افراد با دانش و با تحصیلات آکادمیک و یا دارای مدال جهانی المپیک ضروری است.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش