ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

در برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی پیامدهای انفعالی دیپلماسی ورزشی

ورزش بدون ویرایش که برنامه ای ورزشی از رادیو گفت و گو با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه است، پانزدهم دی با هدف بررسی پیامدهای انفعالی دیپلماسی ورزشی پخش می شود.

1397/10/15
|
13:32

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

حسینی‌ارجمندی که تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد با بیان اینکه این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف‌های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، گفت: این برنامه پانزدهم دی با هدف بررسی پیامدهای انفعالی دیپلماسی ورزشی با حضور کارشناسان روی آنتن می‌رود.

وی در ادامه اظهار داشت: حجت الله لطیفی استاد دانشگاه خواجه نصیر، علی قلم سیاه دبیرکل اسبق کنفدراسیون قایقرانی آسیا و بهرام افشارزاده رئیس اسبق کمیته ملی المپیک مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می‌توانند ورزش بدون ویرایش را شنبه‌ها ساعت 16 روی موج اف‌ام ردیف 103,5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش