ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

در ورزش بدون ویرایش بشنوید؛ دوپینگ در ورزش ایران و غفلت از پیامدهای آن

برنامه ورزش بدون ویرایش با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه، بیست و سوم شهریور موضوع دوپینگ در ورزش ایران بررسی می کند.

1398/06/23
|
09:56

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

حسینی‌ارجمند که تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد با بیان اینکه این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف‌های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، گفت: بیست و سوم شهریور موضوع دوپینگ در ورزش ایران بررسی می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: زهره هراتیان( نماینده ایسمارک در ایران)، دکتر سعیدی( رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی)، صالحیان (کارشناس تربیت بدنی) و نوروزی( رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی) از مهمانان این برنامه هستند.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می‌توانند برنامه ورزش بدون ویرایش را شنبه‌ها ساعت 16 روی موج اف‌ام ردیف 103,5 مگاهرتز به صورت زنده از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش