ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

روزنامه نگار ورزشی: فضای مجازی ارتباط مخاطب و روزنامه ها را محکم می کند.

نصرالله زاده معتقد است فضای مجازی رابطه مخاطب و روزنامه های ورزشی را استحکام بخشیده است.

1396/02/24
|
16:30
|

محمد رضا نصرالله زاده روزنامه نگار ورزشی در مصاحبه با برنامه " ورزش بدون ویرایش" رادیو گفت و گو درباره مزایای رسانه های مجازی اظهار داشت: رسانه های مجازی فرصت خوبی را برای رسانه های مکتوب فراهم کرده اند تا سلیقه و ذائقه مخاطب را بشناسیم. در رسانه های مجازی اختصار به شدت رعایت می شود. مردم اختصار را دوست دارند اما هم چنان به دنبال شرح اخبار هستند به همین دلیل به روزنامه ها مراجعه می کنند. روزنامه ها نیز اخباری را که در فضای مجازی وجود دارد را پیگیری و تحلیل می کنند. این گونه ارتباط میان روزنامه و مخاطب نیز حفظ می شود.

نصرالله زاده اضافه کرد: برای حفظ مخاطب و اعتماد او باید به روز بود و از فضای مجازی برای رسیدن مخاطبان به خواسته هایشان بهره برد.

روزنامه نگار ورزشی ادامه داد: زمانی که تعداد نشریات ورزشی زیاد باشد فرصت برای ورزشکاران و فدراسیون هایی که کمتر مورد توجه قرار می گیرند، فراهم می شود. اگر قهرمانان و ورزشکاران بیشتر دیده شوند جهشی در ورزش رخ خواهد داد و دیگر شاهد مهاجرت و کوچ این قهرمانان نخواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: در گذشته نام نویسندگان مطالب در روزنامه ها آورده می شد. نام نویسنده یک هویت برای نوشته بود. اما امروز چنین چیزی وجود ندارد. امروز خبرنگاران به دلیل مشکلات اقتصادی هم زمان برای چند خبرگزاری کار می کنند. متاسفانه دیگر خبری از بزرگان در عرصه مطبوعات ورزشی نیست.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش