ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

با رادیو گفت‌وگو همراه باشید؛ انتخابات 10 اسفند فدراسیون فوتبال

برنامه ورزش بدون ویرایش، نهم اسفند ماه به موضوع ‌" انتخابات 10 اسفند فدراسیون فوتبال " می‌پردازد.

1399/12/09
|
14:14
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت‌وگو ، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد علاقه بخش عمده‌ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه‌ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می‌برد.

تهیه‌کننده برنامه ورزش بدون ویرایش توضیح داد: این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف‌های مختلف تقدیم مخاطبان می‌شود.

این برنامه نهم اسفند ماه با حضور کارشناسان به بررسی " انتخابات 10 اسفند فدراسیون فوتبال" می‌پردازد.

از آخرین انتخابات فدراسیون فوتبال ایران حدود 4 سال و 10 ماه می‌گذرد. فوتبال ایران از هشتم دی 1398 که مهدی تاج به دلیل آن‌چه "بیماری قلبی" و "توصیه اکید پزشک معالج" خود خواند، کناره‌گیری کرد تا یکشنبه دهم اسفند بدون رییس و با سرپرست اداره می‌شود.

پس از استعفای آقای تاج، فدراسیون ایران سعی داشت انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را روز 25 اسفند 1398 برگزار کند. اما فدراسیون جهانی فوتبال به دلیل "ایرادهای اساسی و اشکالات وارده به اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران" این انتخابات را لغو و برگزاری آن را منوط به اصلاح آن طبق اساسنامه خود دانست. اتفاقی که 22 آبان با اعلام نظر فدراسیون جهانی فوتبال محقق شد.

یکشنبه دهم اسفند (28 فوریه)، از میان کیومرث هاشمی، مصطفی آجرلو، شهاب‌الدین عزیزی خادم و علی کریمی یک نفر به مدت چهار سال ریاست فدراسیون فوتبال ایران را برعهده خواهد داشت.

محمدرضا غفاری(رئیس هیئت فوتبال استان مرکزی)، آرش بابلیان(مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری آستارا)، رضا رحمانی(رئیس هیئت فوتبال استان کردستان)، قدرت الله باقری(رئیس هیئت فوتبال استان قم) و شهناز یاری (مربی تیم ملی فوتسال بانوان) مهمانان امروز برنامه هستند.

گفتنی است که برنامه ورزش بدون ویرایش شنبه‌ها ساعت 16: 00 به مدت 75 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌رود.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش